loading

Technologia

Samochodowe

Oferowane przez nas akumulatory rozruchowe – samochodowe marki BPower są akumulatorami konwencjonalnymi z ciekłym elektrolitem produkowanymi w technologii tzw. kratki cięto-ciągnionej.

Technologia ta polega w dużym skrócie na produkcji kratek ołowianych z których zbudowany jest akumulator z jednej taśmy ołowiu za pomocą walcowania tej taśmy, nacinania specjalnym nożem zarysu oczek oraz rozciągnięcia jej do pożądanego kształtu.

Zastosowanie obudowy typu KAMINA pozwala uznać te akumulatory za całkowicie bezobsługowe. Jest to powszechnie znany typ obudowy od wielu lat jednocześnie jest to bardzo nowoczesna i innowacyjna obudowa. Dzięki niej większość odparowanej z elektrolitu i skroplonej wody powraca z powrotem do elektrolitu.

Motocyklowe

Oferowane przez nas akumulatory motocyklowe są dostępne w szeroko znanej postaci akumulatorów suchoładowanych. Zapewnia to zdecydowanie dłuższe okresy magazynowania oraz łatwość użycia. Akumulatory po zalaniu dołączonym elektrolitem są gotowe do zastosowania w motocyklu.

Przemysłowe

Przemysłowe akumulatory BPower AGM VRLA zbudowane są według najnowszych standardów obowiązujących u największych odbiorców tych akumulatorów. Technologia AGM polega na uwiązaniu elektrolitu pomiędzy płytami w gąbczastej strukturze z włókna szklanego. Zapewnia to wysoką bezawaryjność i możliwość pracy na każdym z boków. Zastosowanie jednostronnych zaworów bezpieczeństwa pozwala zapewnić całkowite bezpieczeństwo w zastosowaniu tych akumulatorach w tak precyzyjnych i czystych urządzeniach jak np. sprzęt medyczny.