loading

Wysoka Jakość

Samochodowe

Technologia cięto – ciągniona jest najpopularniejszą metodą produkcji dużych ilości kratek, jej największą zaletą jest bardzo duża powtarzalność jakości. Każdy akumulator serii który jest wyprodukowany za pomocą tej metody jest taki sam pod względem napięcia spoczynkowego oraz pozostałych parametrów.

Nasze akumulatory są produkowane na w pełni automatycznych liniach technologicznych co ogranicza do minimum tzw. „błąd ludzki”, dzięki temu nie ma ryzyka, że w całej dostawie jakieś sztuki odbiegają od założonego standardu.

Akumulatory BPower są wykonane bardzo starannie pod względem wyglądu oraz czystości. Z naszych akumulatorów nie wycieka nadmiar elektrolitu co jest szczególnie ważne w zastosowaniu akumulatorów w nowszych typach samochodów przy dużej ilości elektroniki wokół akumulatora również tam gdzie akumulator jest zamontowany wewnątrz auta.

Motocyklowe

Akumulatory motocyklowe BPower są bardzo dokładnie wykonane w wiodących fabrykach, daje to gwarancję zastosowania we wszystkich pojazdach, zwłaszcza najnowszych gdzie każdy milimetr wymiaru akumulatora jest istotny przez brak nadmiaru miejsca.

Przemysłowe

Oznaką najwyższej jakości akumulatorów przemysłowych jest między innymi niska rezystancja wewnętrzna co daję możliwość zastosowania w najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeniach.